سلام خدمت مخاطبين مای تور در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

  اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

  و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

  با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

  زمانی که سوار هواپیما می‌شوید، باید گوشی خود را در حالت پرواز قرار دهید. اگر فراموش کنید این کار را انجام دهید، ممکن است با هزینه‌های هنگفتی مواجه شوید.

  بسیاری از مردم می‌دانند که وقتی سوار هواپیما می‌شوند، باید گوشی‌های خود را در حالت پرواز قرار دهند، اما هنوز هم هستند کسانی که نمی‌دانند اگر این کار را نکنند، چه اتفاقی خواهد افتاد.

  مقاله‌های مرتبط:

  اما مدتی پیش یکی از مسافرانی که با استفاده از شرکت هواپیمایی ایرلند به آمریکا سفر کرده بود، نتیجه‌ی قرار ندادن گوشی در حالت پرواز را حس کرد. او پس از پروازش متوجه شد که گوشی‌اش را در هنگام پرواز در حالت عادی باقی گذاشته است، اما چند هفته پس از مسافرتش قبضی برای تلفن همراهش دریافت کرد که هزینه‌ای حدود ۳۰۰ دلار به آن اضافه شده بود.

  دلیل این هزینه‌ی اضافی این بود که گوشی او در هنگام پرواز به شبکه رومینگ داخل هواپیما وصل شده بود و وصل شدن به این شبکه یعی پذیرفتن تمام هزینه‌هایی که این شبکه در بر دارد.

  ۱

  مسئول این شرکت هواپیمایی می‌گوید این اتصال خود به خودی است و اگر گوشی در حالت پرواز قرار نگیرد، به شبکه رومینگ هواپیما وصل می‌شود و دارنده‌ی گوشی باید هزینه‌های آن را از طریق قبضی که شرکت خدمات تلفن همراه صادر می‌کند، پرداخت کند. چون وقتی از این شبکه استفاده می‌کنید، گویی در خارج از کشور هستید و باید هزینه‌ی خدمات تلفنی خارج از کشور را بپردازید. اما با این حال شرکت‌های خدمات تلفن همراهی هم هستند که وقتی گوشی به شبکه رومینگ متصل می‌شود از طریق یک پیام کوتاه نرخ خدمات را به اطلاع مشتری می‌رسانند تا مطمئن شوند که مشتری از اتصال گوشی خود به رومینگ مطلع است.

  بنابراین شرکت هواپیمایی ایرلند از تمام مسافرانش می‌خواهد که گوشی‌های خود را در حالت پرواز قرار دهند و اگر نیاز به اینترنت دارند هزینه‌ی آن را پرداخت کنند و تنها از اینترنت داخل هواپیما استفاده کنند. اما اگر گوشی را به حال خود رها کنند به شبکه رومینگ متصل خواهد شد و مسافر نهایتا مجبور به پرداخت هزینه‌ی خدمات تلفن همراه می‌شود.

  ۲

  حتی وقتی در حال  پرواز هم نیستید، بهتر است مراقب هزینه‌های ناگهانی ناشی از استفاده از خدمات رومینگ باشید. اوایل امسال یک خانواده آلمانی پس از بازگشت از مسافرت با یک قبض ۱۲۵۰۰ یورویی مواجه شدند. دلیل این قبض این بوده است که پسرشان در زمانی که با کشتی کروز در حال سفر به نروژ بوده‌اند از موبایل استفاده کرده است.


  شما مخاطبين عزيز سايت مای تور از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

  وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

  سایت مای تور.

ارسال دیدگاه